Witam na stronach mojej pracowni projektowej.

Pochodzę z Wieliczki, gdzie się urodziłam i wychowałam. Wiedzę teoretyczną zdobyłam podczas studiów na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, natomiast doświadczenia zawodowego nabrałam podczas kilkuletniej pracy w firmach z branży budowlanej. Moje usługi projektowe oferuję głównie na terenie miasta i gminy Wieliczka oraz okolicznych gmin Krakowa jak i w samym Krakowie.  

Współpracuję z profesjonalnym zespołem branżystów, dzięki czemu przygotowana przez moją pracownie dokumentacja projektowa, zawiera wszelkie niezbędne składniki konieczne do uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia, a w późniejszym etapie do bezproblemowego przeprowadzenia budowlanych prac wykonawczych, bez konieczności przygotowania dodatkowego projektu wykonawczego.

Jestem pewna, iż moja pasja jaką jest budownictwo, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego zlecania, zaowocuje stworzeniem świetnego projektu, który zadowoli Państwa zarówno pod względem użytkowym jak i finansowym ze względu na bardzo konkurencyjne ceny.

Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą, a w przypadku zainteresowania proszę o kontakt.

Razem stworzymy Twój wymarzony dom.

                                                                                   – Magdalena Dubiel

                                                                                        właścicielka pracowni projekt.pl